Skip to content
Menu
  • English
  • Eesti

HOTELL

Kurgo Villa majutustraditsioonid ulatuvad tagasi juba I Eesti Vabariigi aegadesse, mil tihti peatus siin tolleaegne Vabariigi president Konstantin Päts. Härra presidendil oli siit hea jälgida oma tulevase peatuspaiga, Rannahotelli, valmimist. Villa kandis sel ajal nime “Salme” ning see kuulus kaugsõidukapten Mihkel Kurgole, kellele viitab ka hotelli tänane nimi.

2014. aastal täielikult renoveeritud hotellikompleks koosneb kahest hoonest – Villamaja ja Hoovimaja, kus on kokku 27 tuba. Villamaja läbis uuenduskuuri ka 2023. aasta kevadel. Kõikides tubades on olemas kõik kaasaja mugavused, mida külaline hubaseks ajutiseks koduks vajab: LCD teler kaabeltelevisiooni kanalitega, tasuta interneti leviala, jahutuskapp ja tualetiga pesuruum. Tubades ei suitsetata.

Hotelli siseõues on suvisel ajal külastajatele avatud soojendusega välibassein. Basseini lahtiolekuaegasid jälgi basseini juures olevalt infotabloolt. Lapsed on teretulnud mänguväljakule lustima. Hoovis on autoparkla, kus on tasuta parkimine vabade kohtade olemasolul. Ranna piirkonnas (sh Papli tänaval) on parkimine tasuline iga päev. Tasuta on võimalik parkida A. H. Tammsaare tänavale. Rohkem infot parkimiskorralduse kohta siit.

OLULINE INFO

Toa saate mugavalt broneerida meie kodulehe broneerimissüsteemi kaudu. Lisainfot saab telefonil +372 5687 7536 või kirjutades kurgovilla@kurgovilla.ee.
Vaata ka meie pakette ja eripakkumisi.

Hotellis ei ole ööpäevaringset vastuvõttu. Palun teatage oma eeldatav saabumisaeg. Sisseregistreerimine võimalik kuni 18.00.

Kuni 5-aastased (k.a) lapsed majutuvad vanemate toas tasuta, lisavoodi ja beebivoodi ettetellimise võimalus.

Toa hinnas sisaldub hommikusöök ja suvisel ajal soojendusega välibasseini* kasutamine.
Hommikusööki pakutakse restoranis iga päev kell 8.00-11.00.

*Soojendusega välibasseini köetakse hotelli äranägemisel vastavalt ilmaoludele.

Hotellil on õigus pakutavate teenuste valikut muuta. Hooaja alguses ja lõpus võib osa teenuseid mitte toimida.