Skip to content
Menu
  • English
  • Eesti

HUBANE JA PRIVAATNE VILLA PÄRNU RANNAPIIRKONNAS

Kurgo Villa majutustraditsioonid ulatuvad tagasi juba I Eesti Vabariigi aegadesse, mil tihti peatus siin tolleaegne Vabariigi president Konstantin Päts. Härra presidendil oli siit hea jälgida oma tulevase peatuspaiga, Rannahotelli, valmimist. Villa kandis sel ajal nime “Salme” ning see kuulus kaugsõidukapten Mihkel Kurgole, kellele viitab ka hotelli tänane nimi.

2014. aastal täielikult renoveeritud hotellikompleks koosneb kahest hoonest – Villamaja ja Hoovimaja, kus on kokku 28 tuba. Villamaja läbis uuenduskuuri ka 2023. aasta kevadel. Alates 2024. aastast pakub Kurgo Villa iseteeninduslikku majutust.

Kõikides tubades on olemas kõik kaasaja mugavused, mida külaline hubaseks ajutiseks koduks vajab: LCD teler kaabeltelevisiooni kanalitega, tasuta interneti leviala, jahutuskapp ja tualetiga pesuruum. Tubades ei suitsetata.

Villa siseõues on suvisel ajal külastajatele avatud soojendusega välibassein. Basseini lahtiolekuaegasid jälgi basseini juures olevalt infotabloolt. Lapsed on teretulnud mänguväljakule lustima.

OLULINE INFO

Toa saate mugavalt broneerida meie kodulehe broneerimissüsteemi kaudu. Lisainfot saab E-R kell 12.00-17.00 telefonil +372 5687 7536 või kirjutades kurgovilla@kurgovilla.ee.

Kurgo Villa on iseteeninduslik hotell ja siin ei ole ööpäevaringset vastuvõttu.

Toa hinnas sisaldub suvisel ajal soojendusega välibasseini* kasutamine.

*Soojendusega välibasseini köetakse hotelli äranägemisel vastavalt ilmaoludele.

Hotellil on õigus pakutavate teenuste valikut muuta. Hooaja alguses ja lõpus võib osa teenuseid mitte toimida.