Menu
  • English
  • Eesti
Garden house

HOTELL

Kurgo Villa majutustraditsioonid ulatuvad tagasi juba I Eesti Vabariigi aegadesse, mil tihti peatus siin tolleaegne Vabariigi president Konstantin Päts. Härra presidendil oli siit hea jälgida oma tulevase peatuspaiga, Rannahotelli, valmimist. Villa kandis sel ajal nime “Salme” ning see kuulus kaugsõidukapten Mihkel Kurgole, kellele viitab ka hotelli tänane nimi.

2014. aastal täielikult renoveeritud hotellikompleks koosneb kahest hoonest – Villamaja ja Hoovimaja, kus on kokku 27 tuba. Neis on olemas kõik kaasaja mugavused, mida külaline hubaseks ajutiseks koduks vajab: LCD teler kaabeltelevisiooni kanalitega, tasuta interneti leviala, külmik ja tualetiga pesuruum. Tubades ei suitsetata.

Hotelli siseõues on suvisel ajal külastajatele avatud soojendusega välibassein. Basseini lahtiolekuaegasid jälgi basseini juures olevalt infotabloolt. Lapsed on teretulnud mänguväljakule lustima. Hoovis on autoparkla, kus on tasuta parkimine vabade kohtade olemasolul. Ranna piirkonnas (sh Papli tänaval) on parkimine tasuline iga päev. Tasuta on võimalik parkida A. H. Tammsaare tänavale. Rohkem infot parkimiskorralduse kohta siit.

Küsi tubade saadavust ja pakkumist telefonil +372 442 5736 või kirjuta kurgovilla@kurgovilla.ee.
Vaata ka meie pakette ja eripakkumisi.

Kuni 5-aastased (k.a) lapsed majutuvad vanemate toas tasuta, lisavoodi ja beebivoodi ettetellimise võimalus.

Toa hinnas sisaldub hommikusöök ja suvisel ajal soojendusega välibasseini kasutamine.
Hommikusööki pakutakse restoranis iga päev kell 8.00-11.00.