Skip to content
Menu
  • English
  • Eesti
Restoran Piparmünt

Tutvustus

Kurgo Villa restorani Piparmünt ruumides toimetab 2020. aasta algusest Kuldne Kahvel OÜ töökas naiskond. Piparmünt on maitsvate toitude, meeldiva teeninduse ning hubase interjööriga vabaaja restoran, kus põhirõhk on euroopa suunitlusega toitudel. Peakokk Gertu Taavet teeb igast toidust kunstiteose ning kõik, mis jõuab taldrikule, on valmistatud hoole ja armastusega. Menüü muutub kaks korda aastas.

Restorani ruumid mahutavad kokku 50 inimest, suvisel ajal lisandub 40 kohta väliterrassil, kuhu on alati oodatud ka hästi käituvad koerad. Pere kõige väiksematele leiab menüüst nende kõige lemmikumad toidud ning hoovis on lustimiseks olemas ka mänguväljak, külmal ajal tubane mängunurk.

Kõige asjakohasema info Piparmündi tegemiste kohta leiate nende Facebooki lehelt, kõige kiirem infovahetus ja laudade broneerimine telefonil (+372) 5809 9391 ja meili teel kuldnekahvel@gmail.com. Küsi ka pakkumist sünnipäevade, väiksemate gruppide õhtusöökide ja peielaudade jms korraldamise kohta.

Restoran on avatud
E-N 12.00-21.00
R, L 12.00-22.00
P 12.00-21.00

Turvaline külastus

Visit Pärnu poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

siin on turvaline

Galerii